Michałowice i Brwinów tryumfatorami turnieju w Lesznie, 8.04.2017 r.

8 kwietnia 2017 r. na boisku Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie odbył się turniej piłkarski dzieci z klas 1-3 SP MAZOVIA CUP 2017, pod patronatem Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza i Wójta Gminy Leszno. Wzięło w nim udział 6 drużyn z Podkowy Leśnej, Błonia, Milanówka, Brwinowa, Michałowic i Leszna. Rozgrywki były prowadzone systemem „każdy z każdym”.

Po zaciętej piłkarskiej walce w duchu „fair play” zwycięzcami zostały ex aequo zespoły z Michałowic i Brwinowa, trzecie miejsce przypadło drużynie z Podkowy leśnej, czwarte – Milanówkowi, piąte – zespołowi z Leszna, i szóste – drużynie z Błonia.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Filip Włodarczyk z Brwinowa, a najlepszym bramkarzem – Maciej Sypniewski z Michałowic.

Wszystkie dzieci otrzymały słodycze i napoje firmy BioPlanet, a zwycięzcy dodatkowo puchary, medale i prezenty z logo Gminy Leszno. Każda drużyna otrzymała grę planszową Jungle Speed.

A na zakończenie każdy mógł skosztować pysznej pizzy.

Imprezę prowadził pan Grzegorz Gładysz, który został nagrodzony przez Wójta Andrzeja Cieślaka pamiątkową tabliczką, za promocję piłki nożnej w Gminie Leszno.

Sędzią turnieju był tradycyjnie Pan Łukasz Trawiński.